Portfolio - Nasze Realizacje

CYBOR-TECH od ponad 25 lat z sukcesem działa w branży profesjonalnego oświetlenia przemysłowego i architektonicznego. Realizacje projektów LEDon TIME z zastosowaniem technologii LED. Podejmujemy się każdego tematu, w którym jesteśmy w stanie pomóc przy doborze oświetlenia: wewnętrznego i zewnętrznego. Podejmujemy się każdego tematu, w którym jesteśmy w stanie pomóc przy doborze oświetlenia: • Wewnętrznego, budynkach użyteczności publicznej, szkołach, biurach, magazynach przemysłowych, halach produkcyjnych, marketach, stacjach benzynowych - przy których wykonujemy niezbędne do dokumentacji projektowej obliczenia fotometryczne, • Zewnętrznego dotyczących oświetlenia parkingów, ulic, dróg osiedlowych, oraz elewacji budynków. Zapraszamy do zapoznania się z Realizacjami projektów LEDon TIME z zastosowaniem technologii LED.

więcej

Portfolio - Nasze Realizacje

Realizacje projektów LEDon TIME z zastosowaniem technologii LED. Podejmujemy się każdego tematu, w którym jesteśmy w stanie pomóc przy doborze oświetlenia: wewnętrznego i zewnętrznego.

więcej

Siłownia i Fitness ActivSport Namysłów

W nowo powstałym obiekcie Siłownia i Fitness ActivSport w Namysłowie przeprowadziliśmy kompleksową usługę dostawy oświetlenia LED. W projektowaniu oświetlenia na sali fitness i siłowni, głownie mieliśmy na uwadze zachowanie przytulnej i komfortowej atmosfery. Dzięki zastosowaniu opraw z możliwością regulacji barwy przystosowaliśmy sale fitness zgodnie z tematyka zajęć. Nasze oprawy niwelują koszty z zżutej energii, a tym samym mają pozytywni wpływ na ochronę środowiska.

więcej

Hala produkcyjna w Firmie VELUX

W tym projekcie głównym celem była modernizacja oświetlenia na stanowisku kontroli w Firmie VELUX, które wymagało dodatkowego doświetlenia. Oświetlenie na hali produkcyjnej ma bardzo duże znaczenie i wpływa na samopoczucie pracowników, a tym samym na ich wydajność pracy. Zwiększa bezpieczeństwo pracowników oraz redukuje liczbę wad produkcyjnych. Nasze oprawy LED spełniły te wymagania i oczekiwania.

więcej

Magazyn przemysłowy Eko Serwis

Nasza realizacja w magazynie Firmie Eko serwis opierała się głownie na aspekcie wysokiej oszczędności energii elektrycznej w nowo powstałym obiekcie. Nowoczesnego i energooszczędne oświetlenie LED było jednym z najważniejszych kryteriów naszego klienta. Obecnie we wszystkich gałęziach przemysłu kładzie się nacisk na wykorzystywanie wysokiej jakości i nowoczesnej technologii urządzeń oświetleniowych. Istotne jest, aby wszystkie miejsca pracy były właściwie i równomiernie oświetlone. W realizacji zostały użyte oprawy serii Karo o odpowiednim poziomie natężenia oświetlenia oraz wysokiej skuteczności świetlnej 160lm/W.

więcej

Hala w Jastrzębskich Zakładach Remontowych

Na przełomie 2017 i 2018 roku wykonaliśmy modernizację oświetlenia opartego ma energooszczędnych lampach LED w Jastrzębskich Zakładach Przemysłowych.

więcej

Sala wykładowo-koncertowa w Słubicach

W Collegium Polonicum w Słubicach połączono dwa systemy sterowania oświetleniem DMX oraz Dali. System Dali używany jest na co dzień do zwykłego oświetlania sali w czasie wykładów. Natomiast system DMX używany jest na koncertach , DMX daje możliwość użycia naszych opraw jako oświetlenie sceniczne. Wykorzystano lampy KBH. Dodatkowo na kilku lampach zostały zamontowane dodatkowe ograniczenia rozproszenia światła.

więcej

Aula w uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Celem tej realizacji była wymiana oświetlenia lamp metahalogenowych 400W i 750W na nasze oprawy LED High Bay. Lampy zostały ukryte pod gipsowym sufitem i przymocowane do specjalnego stelaża aby na zewnątrz wydostawało się tylko światło

więcej