O firmie

Marka LEDonTIME

LEDonTIME to marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości oświetlenia LED. Produkty LEDonTIME są wysokiej jakości i zdobywają coraz większą ilość zadowolonych klientów.

Naszym priorytetem jest ciągłe doskonalenie jakościowe produktów oraz nacisk na obniżanie ich cen oraz rozwój technologiczny i uzyskiwanie najlepszych wyników ekonomicznych ( oszczędności ) dzięki użytkowaniu produktów tej marki.

Będziemy ciągle wprowadzać nowe rozwiązania technologiczne i dzięki współpracy z szerokim gronem klientów również wzornictwo oddające w pełni europejskie gusta odbiorców.

Liczymy na państwa współpracę aby wspólnie szukać nowoczesne rozwiązania w tej branży.­

Marka LEDonTIME jest własnością firmy CYBOR-TECH.

 

Historia firmy

Firma  „CYBOR-TECH” działa w Bierutowie od 25 lat, właścicielem firmy jest Iwona Halat.

Firma powstała w 1995 roku, jako jednoosobowy podmiot gospodarczy, należy do branży elektronicznej. Zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową, części i podzespołów elektronicznych.

    Firma „CYBOR-TECH” zapoczątkowała w kraju sprzedaż niektórych komponentów elektronicznych. Obecnie zajmuje jedno z czołowych miejsc w Polsce wśród przedsiębiorców handlowych  w tej branży, współpracuje z producentami z Niemiec, Szwajcarii, Szwecji i Azji (Singapur, Chiny, itp.). Firma „CYBOR-TECH” zajmuje się dystrybucją szeroko pojętej elektroniki. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę dla większości hurtowni i sklepów swojej branży.

    Sprzedaż prowadzona jest nie tylko w kraju, ale i za granicą.

    Warto wspomnieć, że firma podejmuje działania też na rzecz  ochrony środowiska mianowicie współpracując z firmą recyklingową i wprowadzając do sprzedaży asortyment z zakresu nowych technologii jak np. panele słoneczne (solary), fotoogniwa (produkcja energii elektrycznej), energooszczędne żarówki i wiele innych. Właściciele firmy od lat śledzą nowe technologie na światowym rynku elektronicznym i sprowadzają na rynek krajowy nowoczesne, bezpieczne dla środowiska produkty.

 

Nagrody

Firma CYBOR-TECH otrzymała wyróżnienie w kategorii "Za szczególne osiągnięcia w rozwoju przedsiębiorstwa"

w IX Edycji

"OLEŚNICKIEGO SUKCESU GOSPODARCZEGO"

Nagroda ta przyznawana jest najlepszym przedstawicielom biznesu z terenu Powiatu Oleśnickiego, przedsiębiorcom obdarzonym odwagą i nowoczesnym spojrzeniem w przyszłość, pełnym pasji i determinacji w dążeniu do wytyczonego celu, za godną naśladowania wytrwałość w budowaniu znaczącej pozycji na rynku, inwestowanie w najnowsze rozwiązania i konsekwencję w podejmowaniu decyzji strategicznych.

 

nagroda cybor-tech