O firmie

 

 

LEDonTIME 

to marka nowoczesnych i energooszczędnych produktów oświetleniowych wysokiej jakości, stworzonych z myślą o przyszłości.

Jest jedną z flagowych marek  firmy CYBOR-TECH powstałej w 1995 roku, która prowadzi sprzedaż podzespołów elektronicznych i elektrycznych w kraju i za granicą, a obecnie zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród przedsiębiorstw handlowych w Polsce.

 

Firma CYBOR-TECH jest producentem oraz importerem opraw oswietleniowych LED. 

Na życzenie klienta wykonujemy BEZPŁATNIE projekty oświetlenia obiektów, co pozwala na optymalne dobranie ilości oraz mocy źródeł światła. 

Możemy wyprodukować oprawy oświetleniowe pod specjalne oczekiwanie klienta: barwa, moc, UGR, szczelność. 

Oprawy dostarczamy wraz z montażem lub bez - zależnie od potrzeb klienta.

Dostarczmy również systemy sterowania oprawami po instalacji zasilającej oraz czujniki regulujace natężenie oświetlenia, które pozwalają ograniczyć zużycie prądu, a przez to lepiej dbać o nasze środowisko naturalne.

 

Działamy na obszarze całej Polski. Naszymi klientami są firmy produkcyjne, administratorzy biurowców, administratorzy obiektów handlowych, inwestorzy instytucjonalni, instalatorzy elektryczni, hurtownie Nie zapominamy również o klientach indywidualnych.

Z klientami łączy nas często wieloletnia współpraca oparta na zaufaniu, szacunku i partnerstwie. 

Naszą ofertę wyróżniają produkty bardzo wysokiej jakości, z długą gwarancją i w rozsądnej cenie.

 

 

 

 


25 maja 2018r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych -  z dnia 27 kwietnia 2016 r. ). Z tego też powodu pragniemy poinformować iż - jeśli zostały podane - Twoje dane są przetwarzane w naszej firmie w sposób bezpieczny.

Jako administrator przetwarzamy Twoje dane w celach związanych z:

W każdej chwili masz prawo sprawdzić, zmienić bądź prosić o usunięcie swoich danych z naszej bazy wysyłając maila na adres reklama @ cybor-tech. com. pl

Ze szczegółami polityki przetwarzania informacji można się zapoznać tutaj.