ZAS-0061

Zasilacz do paneli LED z funkcją ściemniania 50W 27-42V

Chcę kupić ten produkt


Do pobrania:


ZAS-0061
Zasilacz prestiżowej firmy LIFUD stworzony specjalnie dla paneli LED, Downlightów LED, Plafonów LED ponieważ posiadazłącze Jack.
Zasilacz LED jest odpowiedzialny za przekształcenie prądu zmiennego z sieci na prąd stały, nadający się doświecenia chipów LED.
Aby wiedzieć, czy sterownik będzie współpracował z naszą oprawą, płytką drukowaną lub panelem,musimy skonsultować napięcie i prąd wyjściowy zasilacza.
Charakterystyka Zasilacza LIFUD Ściemnialnego 1-10V Złącze Jack 27-42V DC 50W
Ten zasilacz ma wejście wielonapięciowe. Oznacza to, że jest on w stanie wytrzymać wzrosty i spadki napięcia w sieciprzez krótki okres czasu bez uszkodzeń.
Ponadto jego wyjście jest również wielonapięciowe, co oznacza, że możedostarczać stałe napięcie w zakresie pozwalającym na wykorzystanie tego samego sterownika do różnych zastosowań różnych wymaganiach prądowych i napięciowych. Gdy zasilacz zostanie podłączony, napięcie zostanie automatyczniewyregulowane i napięcie na wyjściu będzie stałe. Zasilacz ściemnialny 1-10V musi być używany razem ześciemniaczem LED 1-10V, który pozwoli nam łatwo wybrać pożądane natężenie światła. Jego współczynnik mocy jestbardzo wysoki, co czyni go bardzo wydajnym sterownikiem.
Aktywny PFC peferowanym typem PFC jest aktywna korekcja współczynnika mocy (Active PFC), ponieważ zapewnia bardziej wydajną częstotliwość mocy. Ponieważ Active PFC wykorzystuje obwód do korekcji współczynnika mocy, Active PFC jest w stanie wygenerować teoretyczny współczynnik mocy ponad 95%. Aktywna korekcja współczynnika mocy znacznie zmniejsza całkowite harmoniczne, automatycznie koryguje napięcie wejściowe AC i jest w stanie uzyskać pełny zakres napięcie wejściowe. Ponieważ Active PFC jest bardziej złożoną metodą korekcji współczynnika mocy, wyprodukowanie aktywnego zasilacza PFC jest droższe.

Specyfikacja optoelektryczna;
Moc:50W
Współczynnik Mocy:0.90
Wejście:100-240V AC
Wyjście:27-42V / 1200mA
Częstotliwość:50-60 Hz
Klasa Ochronności:II
Regulacja:1