ZAS-0060

Zasilacz do paneli LED z funkcją ściemniania DALI 60W 27-42V

Chcę kupić ten produkt


Do pobrania:


ZAS-0060
Zasilacz LIFUD Ściemnialny DALI Złącze Jack Wyjście 27-42V DC 63W
Zasilacz specjalnie zaprojektowany dla paneli LED, Downlight LED, Plafonów ponieważ zawiera wtyczkę Jack. Zasilacz LED przetwarza prąd zmienny z sieci na prąd stały, który nadaje się do świecenia chipów LED. Aby dowiedzieć się, czy zasilacz będzie współpracował z naszą oprawą, płytką drukowaną lub panelem, musimy skonsultować napięcie i natężenie prądu na wyjściu zasilacza.
Charakterystyka Zasilacza LIFUD Ściemnialnego DALI Złącze Jack Wyjście 27-42V DC 60W
Ten zasilacz ma wejście wielonapięciowe. Oznacza to, że jest on w stanie wytrzymać wzrosty i spadki napięcia w sieci przez krótki okres czasu bez uszkodzeń. Ponadto jego wyjście jest również wielonapięciowe, co oznacza, że może dostarczać stałe napięcie w zakresie pozwalającym na wykorzystanie tego samego sterownika do różnych zastosowań o różnych wymaganiach prądowych i napięciowych. Sterownik ten pozwala nam na sterowanie oprawą za pomocą systemu DALI (Digital Addressable Lighting Interface). DALI to wspólny interfejs, który pozwala na regulację natężenia światła, programowanie włączania i wyłączania, automatyzację i generowanie timerów. Sieć DALI składa się ze zasilacza DALI i jednego lub więcej zasilaczy DALI. Jest to przydatne w celu oszczędzania energii i dostosowania się do różnych scenariuszy.
Jego współczynnik mocy jest bardzo wysoki, co czyni go bardzo wydajnym sterownikiem.

ZASILACZ DALI pracuje tylko z sterownikiem DALI master jako jednostką sterującą ( DAL-0001/DAL-0002 ).Bez nich brak możliwości sterowania zasilaczem.
Aktywny PFC preferowanym typem PFC jest aktywna korekcja współczynnika mocy (Active PFC), ponieważ zapewnia bardziej wydajną częstotliwość mocy. Ponieważ Active PFC wykorzystuje obwód do korekcji współczynnika mocy, Active PFC jest w stanie wygenerować teoretyczny współczynnik mocy ponad 95%. Aktywna korekcja współczynnika mocy znacznie zmniejsza całkowite harmoniczne, automatycznie koryguje napię