PLC-0020

Koncentrator PLC z pomiarem mocy wpsółpracujący z modułem PLC-0004

Chcę kupić ten produkt


Do pobrania:

Koncentrator PLC PLC-0020

Jest to główna jednostka odbiorcza,wykonawcza i przekażnikowa informacji i polecen w inteligentnym systemie zarządzania oświetleniem PLC.
To urządzenie pośredniczy w komunikacji i zarządzaniu punktów świetlnych podłączonych do jednostek wykonawczych a programem nadzorującym ich pracę z poziomu serwera.
Obsługuje do 1024 jednostek wykonawczych PLC-0004 montowanych na gniazdach NEMA Socket 7-pin
Jednostka centralna obsługyje 6 przekażników 1kW-załączanie wyłączanie ciągów lamp lub innych przekażników większej mocy.
Zezwala na kontrolę zużycia prądu i innych parametrów technicznych dla 6 lini zasilania jednocześnie odczytując je z urządzenia pomiarowego podłączonego przez port RS485 lub bezpośrednio z lini zasilania ( max 6 )
Jeśli szafa kontrolna jest wyposażona w sieć internetową to koncentrator ma port RJ45 i będzie przesyłał wszystkie dane istniejącą siecią internetową lub Wi-Fi bo ma również wbudowaną antenę Wi-Fi.
Koncentrator obsługuje wyjście alarmowe-analogowe-alarm w wypadku otwarcia szafy rozdzielczej-powiadomienie GPRS-sms do autoryzowanego personelu.
PLC-0020 pracuje w sieci łączności komórkowej GSM 1800 ( 4G ) dowolnego operatora (brak blokady simlock). Jednym z podstawowych warunków wykorzystania komunikatora GSM sterownika jest istnienie odpowiedniej infrastruktury. Aby komunikator mógł wykonywać połączenia i realizować zadane funkcje musi posiadać aktywną kartę SIM, umożliwiającą wykonywanie usług łącznościowych u wybranego operatora sieci komórkowej.

Parametry techniczne :

Zasilanie 85-265V AC
Komunikacja z serwerem przez GPRS,TCP/IP
! Port RS485 do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi z portem RS485
Protokół informacyjny kompatybilny z międzynarodowymi standartami EIA-709.1 i EIA-709.2 ,itd.
Czułość z jaką wychwytywane informacje z sieci zasilania dochodzi do -60dBV
Temperatura robocza -20*C do +85*C
Aplituda wyjścia sygnału PLC poniżej 1 Ohm przy 2-5Vpp

Adresy PLC : obsługuje 1024