ZAS-0060

Zasilacz 50W 27-42V do paneli LED z funkcją ściemniania DALI LF-GDE060YF(S)1500U LiFud

Chcę kupić ten produkt


Do pobrania:

ZAS-0060
Opis Zasilacz LIFUD Ściemnialny DALI Złącze Jack Wyjście 27-42V DC 63W Nie Migocze LF-GDE060YF

Zasilacz prestiżowej firmy LIFUD specjalnie zaprojektowany dla paneli LED, Downlight LED, Plafonów ponieważ zawiera wtyczkę Jack. Zasilacz LED przetwarza prąd zmienny z sieci na prąd stały, który nadaje się do świecenia chipów LED. Aby dowiedzieć się, czy zasilacz będzie współpracował z naszą oprawą, płytką drukowaną lub panelem, musimy skonsultować napięcie i natężenie prądu na wyjściu zasilacza.

Charakterystyka Zasilacza LIFUD Ściemnialnego DALI Złącze Jack Wyjście 27-42V DC 63W

Ten zasilacz ma wejście wielonapięciowe. Oznacza to, że jest on w stanie wytrzymać wzrosty i spadki napięcia w sieci przez krótki okres czasu bez uszkodzeń. Ponadto jego wyjście jest również wielonapięciowe, co oznacza, że może dostarczać stałe napięcie w zakresie pozwalającym na wykorzystanie tego samego sterownika do różnych zastosowań o różnych wymaganiach prądowych i napięciowych. Sterownik ten pozwala nam na sterowanie oprawą za pomocą systemu DALI (Digital Addressable Lighting Interface). DALI to wspólny interfejs, który pozwala na regulację natężenia światła, programowanie włączania i wyłączania, automatyzację i generowanie timerów. Sieć DALI składa się ze zasilacza DALI i jednego lub więcej zasilaczy DALI. Jest to przydatne w celu oszczędzania energii i dostosowania się do różnych scenariuszy. Jego współczynnik mocy jest bardzo wysoki, co czyni go bardzo wydajnym sterownikiem.

ZASILACZ DALI pracuje tylko z sterownikiem DALI master jako jednostką sterującą ( DAL-0001/DAL-0002 ).Bez nich brak możliwości sterowania zasilaczem.


Zasilacz izolowany niestabilizowany-klasa II-mruganie
Napięcie zasilania : 100-277V AC
Zakres progowy napięcia 90-305V AC
Napięcie wyjściowe 27-42V DC
Maxymalne obciążenie : 63W-1500mA
Temperatura pracy -30-50+ C
Maxymalna temperatura wyłączenia awaryjnego 85*C
Do użytku : wewnętrznego
Aktywny PFC
Pf>0.95
Sprawność >=86%
Niskie T